Oferujemy wynajem sali na prezentacje, szkolenia itp.

wynajem-sali.jpg

CENNIK I ZASADY WYNAJMU POMIESZCZEŃ POWIATOWEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ W WIERUSZOWIE

Oferujemy możliwość wynajmu sali na szkolenia, kursy, prezentacje itp. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty:

Sala czytelni: powierzchnia 28,9 m2.

Cena za 1 godz. wynajmu sali od 20,00 do 40,00 zł.

Zasady wynajmu:

1. Cena wynajmu podlega negocjacji.
  2. Warunkiem wynajęcia sali jest wniesienie opłaty w dniu otrzymania rachunku.
  3. Sala jest wynajmowana w godzinach działalności biblioteki, tj. od 9.00 do 17.00 w
    dni robocze.
  4. Poza godzinami otwarcia biblioteki oraz w dni ustawowo wolne od pracy stawki wynajmu wzrastają o 50%.
  5. Dodatkowe wyposażenie sali – stoły, ekran, projektor multimedialny mogą się w niej znaleźć za dodatkową opłatą.
  6. Wynajmujący może – w porozumieniu z Biblioteką – dowolnie aranżować wystrój pomieszczenia pod warunkiem niezwłocznego przywrócenia po zakończeniu wynajmu poprzedniego wyglądu wynajmowanej sali.
  7. Organizatorzy mogą udostępnić, za dodatkową oplatą wynajmującemu wyposażenie kuchenne.
  8. Wynajmujący jest zobowiązany do usunięcia wszelkich szkód, jakie powstaną podczas imprezy.
  9. Uczestników imprez obowiązuje całkowity zakaz palenia wewnątrz budynku.

Dane do kontaktu: tel/fax: 62 783 11 88, e-mail: pbpwieruszow@wp.pl, Wieruszów ul. Waryńskiego 11 od 9.00 do 17.00 w dni robocze.

Więcej o: , , , , ,