Z Warszawy przyjechała do nas nagroda

5 października 2019 r. 1761 bibliotek w całym kraju wzięło udział w ogólnopolskiej akcji “Noc Bibliotek”, w tym nasza biblioteka pod hasłem Biblioteczne Biuro Śledcze czyli Kryminalna Noc w Bibliotece


W konkursie ogólnopolskim ogłoszonym przez organizatora Nocy Bibliotek oraz firmę Platon na najciekawsze wydarzenie i najlepszą relację z Nocy wśród pięciu wyróżnionych bibliotek znalazła się nasza biblioteka
Oto uzasadnienie decyzji jury konkursu:


„Za niekonwencjonalne pomysły na powiązanie nocnej pory wydarzenia z promocją kryminału jako gatunku literackiego oraz twórcze włączenie lokalnej społeczności do przygotowań poprzez konkurs literacki „Zagadka kryminalna z Wieruszowem w tle”


Dziś przedstawiciel Firmy Platon pan Radosław Przybyłek osobiście wręczył pani Dyrektor Katarzynie Idzikowskiej dyplom i nagrodę w postaci rzutnika. Jest nam niezmiernie miło że mogliśmy gościć pana Radosława w progach naszej biblioteki i porozmawiać o akcji Noc Bibliotek oraz o tym co dzieje się w naszej bibliotece.

Wraz z rzutnikiem dostaliśmy również inne prezenty od firmy: kalendarze, torby oraz kubki do kawy. Ta nagroda to bardzo duże wyróżnienie dla nas i naszej pracy. Jeszcze raz dziękujemy.

Skip to content