XVII Międzynarodowe Targi – Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR 2011

Miłośnicy podróży, tych dalekich i tych bliskich, spotkali się w Łodzi podczas Targów – Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR. Łódzkie targi turystyczne to impreza z własną tożsamością budowaną już od wielu lat. W roku 2011 odbyła się już jej XVII edycja.

Zaproszenie do udziału w targach przyjęło ponad 170 przedstawicieli branży turystycznej. Wśród nich byli wystawcy zagraniczni m.in. z Czech, Rosji, Niemiec, Ukrainy, Węgier. Ich prezentację uzupełniła oferta turystki wyjazdowej do innych zakątków świata prezentowana przez biura podróży.

W ramach ekspozycji targowej polską ofertę turystyczną przedstawiły instytucje samorządowe i lokalne z kilkunastu województw. Nie zabrakło indywidualnych obiektów turystycznych i noclegowych, ofert uzdrowisk i sanatoriów czy propozycji gospodarstw agroturystycznych.

Honorowymi patronami imprezy byli Minister Sportu i Turystyki, Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej, Marszałek Województwa Łódzkiego oraz Prezydent Miasta Łodzi. Targi NA STYKU KULTUR wspiera swoim autorytetem także szereg instytucji i organizacji branżowych. Są wśród nich m.in.: Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego, Polska Izba Turystyki Oddział w Łodzi, Izba Turystyki Ziemi Łódzkiej, Izba Turystyki Rzeczpospolitej Polskiej, Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa. Na targach była również Katarzyna Idzikowska, dyrektor Powiatowej Biblioteki Publicznej w Wieruszowie, reprezentując Punkt Informacji Turystycznej, działający przy bibliotece.

Więcej o: , , ,

Skip to content