Wiosenne spotkania bez barier

Spotkania bez barierPo tegorocznej zimie, która dała się wszystkim we znaki, a najbardziej niepełnosprawnym, uniemożliwiając im niejednokrotnie opuszczanie „czterech ścian” i korzystanie z dóbr kultury, wiosenna aura, która towarzyszy nam już od paru dni sprzyja wychodzeniu z domu i zachęca do różnego typu spotkań.

21 marca 2012r w pierwszy dzień wiosny rozpoczynamy cykl spotkań w ramach projektu ph. :”Wiosenne spotkania bez barier”. Spotkania są adresowane dla osób niepełnosprawnych z powiatu wieruszowskiego. Spotkania będą poświęcone min. poezji, literaturze i sztuce, fotografii, rękodzielnictwu itp. Będą również organizowane warsztaty komputerowe oraz zajęcia z książka mówioną.

W marcu 2012r odbędą się 3 spotkania:

  • 21.03.2012 – Internet jako źródło informacji.
  • 22.03.2012 – „Duch tęskni w ciasnej klatce ciała…” Janusz Korczak – jego życie i twórczość.
  • 28.03.2012 – Poezja – przez życie pisana.

Wszystkie spotkanie odbywać się będą w siedzibie Powiatowej Biblioteki Publicznej w Wieruszowie przy ul. Waryńskiego 11, o godz. 10.00.

Od grudnia 2011 r. budynek Powiatowej Biblioteki Publicznej w Wieruszowie jest w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych dzięki dofinansowaniu z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Serdecznie zapraszamy na nasze spotkania.

Więcej o: , , ,

Skip to content