Wiosenna zbiórka książek

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wieruszowie oraz biblioteki gminne powiatu wieruszowskiego zapraszają wszystkich mieszkańców powiatu do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji pn.: „Podzielmy się książkami”, której patronuje Fundacja ABCXXI – inicjator kampanii społecznej “Cała Polska czyta dzieciom” (odwiedź oficjalną stronę Fundacji ABCXXI i dowiedz się więcej o projekcie). W dniach od 15 marca do 15 kwietnia 2005 r. będzie trwać zbiórka książek dla dzieci i młodzieży. Wszystkich zainteresowanych prosimy o przekazywanie książek do Powiatowej Biblioteki Publicznej lub bibliotek gminnych. Zebrane książki zostaną przekazane do bibliotek i przedszkoli.

Podaruj dzieciom książkę Twojego dzieciństwa!

Kierujemy na Pani ręce zaproszenie do wzięcia udziału pani szkoły, w ogólnopolskiej akcji pn.: „Podzielmy się książkami”, której patronuje Fundacja ABCXXI – inicjator kampanii społecznej Cała Polska czyta dzieciom

Akcja polega na zebraniu przez uczniów książek dla dzieci i młodzieży w dniach od 15 marca do 15 kwietnia 2005 i przekazaniu ich do Powiatowej Biblioteki Publicznej w Wieruszowie lub do bibliotek gminnych. Zebrane książki zostaną następnie przekazane do bibliotek i przedszkoli. Szkoła, która zbierze najwiekszą ilość książek zostanie ogłoszona Mistrzem Zbiórki Książek.

Patronem medialnym akcji będzie Ilustrowany Tygodnik Powiatowy. Lista szkół biorących udział w naszej akcji zostanie ogłoszona na uroczystym podsumowaniu konkursu w miesiącu maju oraz na łamach lokalnej prasy.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszej akcji!

Uwagi i pytania prosimy zgłaszać na adres: Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wieruszowie, ul. Waryńskiego 8, nr tel. 062/ 78-31-188

Więcej o: , , , ,

Skip to content