Uroczyste podsumowanie konkursu Anioły, Aniołki, Aniołeczki

W dniu 21.12.2015r w Gminnej Bibliotece Publicznej w Lututowie odbyło się uroczyste rozdanie nagród dla laureatów Gminnego Konkursu Plastycznego „Anioły, Aniołki, Aniołeczki”. Udział w konkursie wzięło 84 uczniów ze szkół i przedszkoli z terenu Gminy Lututów. Laureatami za piękne Aniołki zostali:
Kategorii przedszkole:

NARODY: Piotr Błaszkiewicz ( Przedszkole w Lututowie), Zuzia Woźniak ( Przedszkole w Lututowie), Dawid Drożdżyński ( Przedszkole w Chojnach)

WYRÓŻNIENIE: Staś Maciejewski ( Przedszkole w Lututowie), Kornelia Wojtuń ( Przedszkole w Chojnach), Monika Głuch (Przedszkole w Chojnach)
Kategoria klas I-III szkoły podstawowej

NAGRODY: Oliwia Szczepańska (KSP w Chojnach), Maja Słaba (SP w Lututowie), Kinga Piszczałka ( SP w Lututowie)

WYRÓŻNIENIE: Wiktoria Biniek ( SP w Swobodzie), Mikołaj Kozera ( SP w swobodzie), Wiktoria Wardęga (SP w Swobodzie)

Kategoria klas IV-VI szkoły podstawowej

NAGRODY: Kinga Misiek (SP w Lututowie), Dominika Krawczyk (SP w Lututowie), Natalia Leszczyńska ( SP w Lututowie)

WYRÓŻNIENIE: Julia Poprawa (SP w Lututowie), Julia Serweta (SP w Lututowie), Kacper Sztajner (SP w Lututowie)

Kategoria gimnazjum:
NAGRODA: Edyta Błaszkiewicz ( Gimnazjum Publiczne w Lututowie)
Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni . Nagrody ufundował Wójt Gminy Lututów Pan Marek Pikuła, za co bardzo serdecznie dziękujemy. Laureatom konkursu gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach ogłoszonych przez naszą instytucję Wystawę prac konkursowych można obejrzeć w Gminnej Bibliotece Publicznej w Lututowie do końca grudnia 2015r.