Tydzień z Internetem 2013 w PBP w Wieruszowie

Trwa ogólnoeuropejska kampania “Tydzień z Internetem 2013”. W bibliotekach, szkołach, domach kultury i innych instytucjach odbywają się spotkania, w czasie których uczestnicy odkrywają różnorodne możliwości Internetu. Tydzień z Internetem (Get Online Week) to doroczna ogólnoeuropejska kampania koordynowana przez sieć organizacji Telecentre-Europe, mająca na celu zachęcenie jak największej liczby osób do skorzystania z Internetu.

W ramach Tygodnia z Internetem 2013” 21 marca 2013r w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wieruszowie miało miejsce spotkanie osób, które poznawały tajniki Internetu. Spotkanie było adresowane do osób po 50 roku życia, które do tej pory nie miały większego doświadczenia z Internetem. Spotkanie zorganizował i poprowadził Wiesław Świątkowski. Następne spotkanie planowane jest 4 kwietnia 2013r o godz. 16.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Więcej o: , , ,