Szkolenie Rachunkowość i Kontrola Zarządcza w Instytucjach Kultury

Serdecznie zapraszam
na szkolenie, które odbędzie się
4 lutego 2013 r. (poniedziałek)
RACHUNKOWOŚĆ I KONTROLA ZARZĄDCZA
W INSTYTUCJACH KULTURY

Miejsce: Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wieruszowie, ul. Waryńskiego 11, godz. 10.00.

Uczestnicy: dyrektorzy, kierownicy bibliotek, główni księgowi, pracownicy urzędów gmin zajmujący się sprawami instytucji kultury.

Wykładowca – Piotr Wieczorek – specjalista ds. rachunkowości, specjalizujący się w finansowej i technicznej inżynierii ryzyka, właściciel firmy doradczej, praktyk kontroli, ekspert portalu www.portalrb.pl, zajmującego się rachunkowością budżetową, autor i współautor wielu publikacji, min. „Instytucje kultury: rachunkowość, sprawozdawczość, gospodarka finansowa, kontrola zarządcza”, itp.

Cena szkolenia: 250 zł od jednostki (cena obejmuje wartość merytoryczną i materiały szkoleniowe. Na szkoleniu otrzymają Państwo rachunek poświadczający wpłatę.
Powyższą kwotę prosimy wpłacić na rachunek bankowy:
Rejonowy bank Spółdzielczy w Lututowie 71 9256 0004 2600 1326 2000 0010, w terminie do 30 stycznia 2013 r.

Udział w szkoleniu z podaniem ilości osób uczestniczących w szkoleniu prosimy potwierdzić pod numerem telefonu 62/ 78-31-188 r. do dnia 25.01.2013 r.