Szkolenie dla Koordynatorów i Liderów kampanii Cała Polska czyta dzieciom

W dniach 20-22 października w Warszawie Elżbieta Wierzba uczestniczyła w szkoleniu dla Koordynatorów i Liderów kampanii “Cała Polska czyta dzieciom”, dotyczącym strategii współpracy z Fundacją ABCXXI i działań na rzecz środowiska lokalnego. Zajęcia składały się zarówno z wykładów jak i warsztatów.

20 października (piątek) miał charakter wykładowy. Po powitaniu uczestników przez panią prezes Irenę Koźmińską nastąpiła prezentacja wyników badań programów “Czytające Szkoły”i “Czytające Przedszkola”, którą prowadziła p. Agnieszka Szczurek z Ośrodka Ewaluacji oraz prezentacja Systemu Zarządzania Jakością ISO, prowadzona przez p.Grażynę Przybyłowicz (Audytor Wiodący ISO 9001).

21 i 22 października (sobota, niedziela) były już całkowicie dniami warsztatowymi. W programie warsztatów, które prowadziły trenerki z Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego Katarzyna Sadło i Katarzyna Adamska-Dudkiewicz znalazły się takie zagadnienia jak Struktura Fundacji, Kompetencje i wzajemne relacje w ramach Fundacji, Współpraca Fundacji z Koordynatorami/Liderami, Regulaminy pracy Koordynatora/Lidera.

Po wyczerpujących zajęciach nie zabrakło również czasu na mały relaks w stolicy. Uczestnicy szkolenia mieli okazję obejrzeć spektakl “Stefcia Ćwiek w szponach życia” w Teatrze Polonia Krystyny Jandy oraz spędzili miły, sobotni wieczór w Klubie Maska na Nowym Świecie.

Więcej o: ,

Skip to content