Prace biblioteki podczas pandemii.

Biblioteka dla czytelników jest zamknięta, ale pracownicy dalej przychodzą do pracy. Co się dzieje za zamkniętymi drzwiami biblioteki?
To, że biblioteka jest zamknięta, nie oznacza, że się w niej nic nie dzieje. Cały czas staramy się utrzymywać kontakt z naszymi czytelnikami poprzez media społecznościowe, rozmawiamy z czytelnikami przez telefon. odpisujemy na maile. Przeprowadzona została reorganizacja księgozbioru biblioteki a także skontrum czyli inwentaryzacja naszych zbiorów. Porządkujemy księgozbiór, opracowujemy nowości, poprawiamy stare opisy książek i robimy mnóstwo rzeczy, na które zwykle brakowało nam czasu. Staramy się już teraz myśleć jak to będzie, gdy otworzymy swoje drzwi dla użytkowników.