Odjazdowy Bibliotekarz –zaproszenie na rajd

Zaproszenie na rajd

Powiatowa Biblioteka Publiczna oraz Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Wieruszowie zaprasza  do udziału w ogólnopolskiej akcji „Odjazdowy Bibliotekarz”, czyli rajdzie rowerowym bibliotekarzy, czytelników oraz wszystkich sympatyków książki i dwóch kółek. Niezbędny sprawny rower i dobry humor.

Rajd startuje 20 maja 2017 r. o godz. 12:00 spod budynku Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Wieruszowie ul. K. Wierusza 7-9.

Tym razem bibliotekarze i czytelnicy spotkają się na rajdzie rowerowym: „Z książką po bezdrożach Wieruszowa”. Trasa rajdu obejmuje drogi leśne i polne żółtego i czarnego szlaku rowerowego: WIERUSZÓW – KUŹNICA SKAKAWSKA (ul. Św.Roch) – KUŹNICA SKAKAWSKA – BIADASZKI – TRZEBIEŃ – USTRONIE – WIERUSZÓW.

Zaproszenie na rajd

W programie imprezy min.: zwiedzanie zabytkowego kościoła św. Rocha oraz Ośrodka Naukowo-Edukacyjnego w Ustroniu a także wiele atrakcji i konkursów związanych z książką. Na koniec wspólne ognisko i pieczenie kiełbasek w Gospodarstwie Agroturystycznym Wioletta Sobota. Wszystkich zainteresowanych wspólną zabawą z bibliotekarzami prosimy o zgłoszenie udziału w imprezie telefonicznie pod nr tel. 62 78 31 188 lub 62 78 41 621 do 17 maja do godz.12.00. Ilość miejsc ograniczona.

„Odjazdowy Bibliotekarz” to kolorowa, pozytywna akcja. Oficjalnym kolorem akcji jest pomarańczowy, dlatego prosimy wszystkich, którzy chcieliby wziąć udział w rajdzie, aby do swoich strojów dodali jakieś pomarańczowe akcenty – czapeczki, koszulki, szaliki itp.

Pobierz/wydrukuj (PDF, Unknown)