ODJAZDOWY BIBLIOTEKARZ

8 czerwca w sobotnie przedpołudnie o godz. 11.00 pod Miejsko-Gminną Biblioteką Publiczną w Wieruszowie rozpoczął się kolejny rajd Odjazdowego Bibliotekarza. Dystans wynosił 32 km. Trasa rajdu przebiegała; MGBP w Wieruszowie – Polesie-Sopel-Kowalówka-Cieszęcin- Kolonia Osiek- Osiek-Węglewice- Galewice- Niwiska- Osowa- Rynek w Wieruszowie
Po trasie odwiedziliśmy miejsca pamięci. Zwiedzaliśmy stary cmentarz w Węglewicach i groby żołnierzy …poległych w walce o niepodległość . W drodze powrotnej w Gospodarstwie Agroturystycznym w Niwiskach wspólne biesiadowaliśmy. Były również dyplomy- dla najstarszego uczestnika rajdu oraz najmłodszych uczestników. Pogoda i humory dopisały a kolor który nam towarzyszył to kolor pomarańczowy w postaci koszulek, czapek i innych gadżetów. Było pomarańczowo, piknikowo i odjazdowo.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w naszym rajdzie. Szczególne podziękowania dla Andrzeja Olbromskiego za wyznaczenie trasy rajdu. Podziękowania dla Leszka Dąbrowskiego, Krzysztofa Moski, Krzysztofa Soboka za czuwanie nad naszym bezpieczeństwem a także dla Stanisława Kałużnego, ktory był naszym pilotem. Serdeczne podziękowania dla radnych: Jarosława Dębskiego oraz Dariusza Sowińskiego za zasponsorowanie wyżywienia i napojów oraz pomoc techniczną.

Skip to content