Można już zapisywać się do biblioteki przez internet

Informujemy, iż w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wieruszowie pojawiła się nowość – zapis czytelnika do biblioteki przez Internet. Oferuje ona możliwość wprowadzenia podstawowych danych czytelnika do specjalnej formatki, która pojawia się po wybraniu zakładki „konto”. Wprowadzone przez czytelnika dane osobowe są rejestrowane w systemie bibliotecznym, dzięki czemu po mailowej aktywacji konta ma on możliwość dokonania rezerwacji wybranych zbiorów bibliotecznych. Odebranie zamówionych w bibliotece książek poprzedzone jest weryfikacją tożsamości czytelnika oraz wydaniem karty bibliotecznej.

Zachęcamy do aktywacji nowej usługi. Dla zainteresowanych szczegółowy opis funkcjonalności na stronie internetowej: www.konsorcjum.sowwwa.pl/static/gen/download/zdalny_zapis.pdf