Literackie wydarzenia on-line

Dyskusyjne Kluby Ksiażki w województwie łódzkim i Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marszałka J. Piłsudskiego w Łodzi serdecznie zapraszają na przyszłotygodniowe wydarzenia on-line:

  • spotkanie z Jakubem Żulczykiem, autorem książek m. in.: Ślepnąc o świateł, Zmorojewo, Świątynia, Zrób mi jakąś krzywdę… czyli wszystkie gry video są o miłości, Instytut, Wzgórze psów.

        30 listopada 2020 roku o godzinie 14.00.

Prowadzenie spotkania: Agnieszka Kutermankiewicz, moderatorka DKK działającego przy Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Władysława Reymonta w Skierniewicach.

Aby dołączyć do wydarzenia:

    Kliknij w poniższy link lub skopiuj go do przeglądarki https://wbpwlodzi.clickmeeting.com/spotkanie-on-line-z-jakubem-zulczykiem

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Dyskusyjne Kluby Książki w województwie łódzkim”.  Organizatorami spotkania są DKK działające w wojewódzkie łódzkim oraz Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marszałka J. Piłsudskiego.

  • spotkanie z Radkiem Rakiem, LAUREATEM NAGRODY LITERACKIEJ NIKE 2020 za książkę Baśń o wężowym sercu albo wtóre słowo o Jakóbie Szeli, autorem powieści Puste niebo i Kocham cię Lilith. 1 grudnia 2020 roku o godzinie 19.30.

Prowadzenie spotkania: Adam Rozmarynowski – moderator DKK przy BM w Łodzi FB nr 71.

Aby dołączyć do wydarzenia:Kliknij w poniższy link lub skopiuj go do przeglądarki https://wbpwlodzi.clickmeeting.com/spotkanie-on-line-z-radkiem-rakiem

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Dyskusyjne Kluby Książki w województwie łódzkim”.  Organizatorami spotkania są DKK działające w wojewódzkie łódzkim oraz Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marszałka J. Piłsudskiego.

  • wykład online pisarki i ilustratorki Joanny Olech KERN ILUSTROWANY, CZYLI JEDEN PLUS JEDEN RÓWNA SIĘ TRZY 2 grudnia 2020 roku o godzinie 11.00.Aby dołączyć do wydarzenia:Kliknij w poniższy link lub skopiuj go do przeglądarki https://wbpwlodzi.clickmeeting.com/wyklad-on-line-kern-ilustrowany-czyli-jeden-plus-jeden-rowna-sie-trzy- Wykład online dla młodzieży i dorosłych o L. J. Kernie przygotowany został w cyklu „Zoom na Kerna” w ramach projektu „Jaśnie Pan Kern”. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
  • spotkanie on-line z Filipem Łobodzińskim, iberystą, dziennikarzem, tłumaczem, muzykiem, który od wielu lat zajmuje się twórczością Boba Dylana, a ostatnio również Patti Smith. 2 grudnia 2020 roku o godzinie 18.00. Prowadzenie spotkania: Jerzy Jarniewicz, poeta, krytyk literacki i tłumacz. Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Dyskusyjne Kluby Książki w województwie łódzkim”. Organizatorami spotkania są DKK działające w wojewódzkie łódzkim oraz Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marszałka J. Piłsudskiego.Aby dołączyć do wydarzenia:Kliknij w poniższy link lub skopiuj go do przeglądarki
https://wbpwlodzi.clickmeeting.com/spotkanie-on-line-z-filipem-lobodzinskim

Skip to content