II Wystawa Modeli Pływających Łukasza Dembeckiego – podziękowania

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wieruszowie dziękuje wszystkim, którzy w dniach 24.03.-02.04. 2011 r. odwiedzili II wystawę Modeli Pływających klasy FSR oraz Modeli Tirów „Model Truck Mania” mistrza Polski i wielokrotnego reprezentanta Polski Łukasza Dembeckiego.

Szczególne podziękowania należą się dyrektorom szkół: Beacie Piekielnej Dyrektorowi SP nr 1 w Wieruszowie, Pawłowi Malikowi Dyrektorowi Gimnazjum nr 1 w Wieruszowie, Marianowi Kazusiowi Dyrektorowi Gimnazjum nr 2 w Wieruszowie, Małgorzacie Nikodem Dyrektorowi ZSP w Wieruszowie a także opiekunom i nauczycielom, którzy zachęcili swoich uczniów do tak licznego uczestniczenia w spotkaniach i prezentacjach.

Wystawa cieszyła się dużą popularnością, dzięki niezwykłej wiedzy pana Andrzeja Dembeckiego, który z wielkim zaangażowaniem opowiadał o swojej pasji. W jego stronę kierujemy też nasze największe podziękowania za umożliwienie obejrzenia modeli, prezentacje i filmy z Mistrzostw Polski, Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata.

Łącznie wystawę odwiedziło ok. 540 osób. Liczby mówią same za siebie. Panu Andrzejowi i Panu Łukaszowi raz jeszcze dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Więcej o: , ,

Skip to content