I Międzypowiatowa Wystawa Rękodzieła Artystycznego Osób z niepełnosprawnością – podsumowanie wystawy

Dobiega końca I Międzypowiatowa Wystawa Rękodzieła Artystycznego Osób z Niepełnosprawnością w powiecie wieruszowskim. Wystawa to ponad 350 eksponatów, prezentowała twórczość osób niepełnosprawnych z czterech powiatów. Cieszyła się ona dużą popularnością wśród naszych mieszkańców.

Eksponaty podziwiali również uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Przyjechali do biblioteki także uczestnicy większości ośrodków, które mogły się pochwalić swoimi pracami, prezentowanymi na wystawie. Łącznie wystawę odwiedziło ponad 200 osób. Od przyszłego miesiąca wystawa będzie prezentowana w Sieradzu.

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wieruszowie składa serdeczne podziękowania pomysłodawczyni wystawy pani Kindze Kozarów ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Gromadzicach za możliwość zaprezentowania prac osób niepełnosprawnych z czterech powiatów w naszej bibliotece.