Dzień Bibliotekarza 2015

14 maja 2015 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Czastarach miało miejsce uroczyste spotkanie z okazji Dnia Bibliotekarza. W spotkaniu uczestniczyli bibliotekarze z bibliotek publicznych powiatu wieruszowskiego oraz zaproszeni goście. Wśród nich byli: Mirosław Urbaś Wicestarosta Wieruszowski oraz Wiesław Bednarek Sekretarz Gminy Czastary.

Na ręce pani dyrektor Powiatowej Biblioteki Publicznej w Wieruszowie Katarzyny Idzikowskiej wicestarosta złożył wszystkim bibliotekarkom życzenia z okazji ich święta i przekazał dyrektorom i kierownikom bibliotek listy gratulacyjne.

Spotkanie umilił wszystkim występ młodzieży. Część artystyczną zaprezentowały uczestniczki Studia Piosenki działającym przy Gminnym Ośrodku Kultury w Czastarach : Martyna Mendel, Jagoda Dworak, Natalia Lewandowska, Roksana Dworak. Szczególne podziękowania nalezą się Danucie Kubackiej dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Czastarach gospodyni tegorocznego święta za przygotowanie imprezy dla naszych bibliotekarzy z powiatu wieruszowskiego a także Jarosławowi Kubackiemu, który czuwał nad oprawą techniczną spotkania.

Więcej o: