Dzień Bibliotekarza 2014

13 maja 2014 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Bolesławcu miało miejsce uroczyste spotkanie z okazji Dnia Bibliotekarza. W spotkaniu uczestniczyli bibliotekarze z bibliotek publicznych powiatu wieruszowskiego oraz zaproszeni goście. Wśród nich byli: Andrzej Szymanek Starosta Wieruszowski oraz Leszek Dominas Wójt Gminy Bolesławiec.

Na ręce pani dyrektor Powiatowej Biblioteki Publicznej w Wieruszowie Katarzyny Idzikowskiej Starosta Wieruszowski złożył wszystkim bibliotekarkom życzenia z okazji ich święta i przekazał dyrektorom i kierownikom bibliotek listy gratulacyjne.

Spotkanie umilił wszystkim występ dzieci i młodzieży. Część artystyczną zaprezentowali uczniowie z Zespołu Szkół im. Korpusu Ochrony Pogranicza w Bolesławcu pod kierunkiem Agnieszki Piędzioch i Bernardety Szukały. Szczególne podziękowania nalezą się Barbarze Panek dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Bolesławcu gospodyni tegorocznego święta za przygotowanie imprezy dla naszych bibliotekarzy z powiatu wieruszowskiego.

Pobierz/wydrukuj (PDF, Unknown)


Więcej o:

Skip to content