Dzień Bibliotekarza 2013

W dniu 14 maja 2013 r. w Centrum Kultury Wsi Łubnice miało miejsce uroczyste spotkanie z okazji Dnia Bibliotekarza. W spotkaniu uczestniczyli bibliotekarze z bibliotek publicznych powiatu wieruszowskiego oraz zaproszeni goście. Wśród nich byli: Andrzej Szymanek Starosta Wieruszowski oraz Krzysztof Piasta Sekretarz Gminy Łubnice.

Na ręce pani dyrektor Powiatowej Biblioteki Publicznej Katarzyny Idzikowskiej Starosta Wieruszowski złożył wszystkim bibliotekarkom życzenia z okazji ich święta i przekazał dyrektorom i kierownikom bibliotek listy gratulacyjne.

Spotkanie umilił wszystkim występ młodzieży. Część artystyczną zaprezentowali uczniowie ze Społecznego Ogniska Muzycznego w Łubnicach pod kierunkiem Artura Krzęcia : Estera Pazek, Monika Honcel, Roksana Wejner, Kalina Kowal, Dawid Jaśko i Robert Krzyżoś oraz wystąpiły solistki grupy mażoretek Maestria w Łubnicach : Anna Drobina i Patrycja Hyłka.

Więcej o: , , ,