Dotacja z Fundacji Wspomagania Wsi dla Powiatowej Biblioteki Publicznej w Wieruszowie

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wieruszowie otrzymała dofinansowanie z Fundacji Wspomagania Wsi w ramach ogłoszonego Konkursu „Razem 89”. Konkurs ogłoszony został w 25 rocznicę demokratycznych przemian w naszym kraju, których symbolicznym początkiem stały się wybory 4 czerwca 1989. W ramach dotacji Biblioteka wraz z Towarzystwem Sportowo-Rekreacyjnym „PROSNA” Wieruszów zorganizuje dla mieszkańców powiatu wieruszowskiego Rajd Rowerowy pn.: „ Od Solidarności do Wolności”, upamiętniający miejsca związane z walką o niepodległość, który odbędzie się 8 czerwca 2014 r.