Czytam sobie w bibliotece. Moje miejsce – moja wolność!” Nagroda dla biblioteki.

Jest nam bardzo miło, ponieważ nasza biblioteka znalazła się w gronie najlepszych 37 bibliotek nagrodzonych w konkursie „Czytam sobie w bibliotece. Moje miejsce-moja wolność”

Konkurs został zorganizowany z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Zadanie konkursowe polegało na przeprowadzeniu zajęć dla dzieci, inspirowanych jedną z czterech książek z serii “Czytam sobie z kotylionem”, oraz miejscami, wydarzeniami lub postaciami ważnymi dla lokalnej społeczności.

Dziękujemy Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego za docenienie naszych działań i wydawnictwu Egmont Polska za ufundowanie nagrody – 16 wyjątkowych książek z kotylionem. Nagrody zawsze sprawiają radość i motywują do dalszych starań.