Biblioteka bez barier

W ramach projektu ph.: Wiosenne spotkania bez barier 28 marca 2012r odbyło się trzecie spotkanie z cyklu spotkań adresowanych do osób niepełnosprawnych z powiatu wieruszowskiego.

Spotkanie było poświęcone poezji i terapeutycznej funkcji książki. W spotkaniu, które odbyło się w siedzibie Powiatowej Biblioteki Publicznej w Wieruszowie, wzięli udział uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Wieruszowie wraz z opiekunem grupy Natalią Polus. Uczestnicy mieli okazję poznać wiersze wybitnych polskich poetów z kolekcji książki mówionej biblioteki, czytane przez najpiękniejsze głosy wybitnych polskich aktorów takich jak Anna Romantowska czy Krzysztof Kolberger.

W przyszłym tygodniu spotkanie będzie poświęcone poetyckiej twórczości osób niepełnosprawnych z terenu naszego powiatu.

Więcej o: , , ,