Angielski w PBP w Wieruszowie

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wieruszowie oraz Biblioteka Publiczna w Sokolnikach zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatny e-learningowy (komputerowy) kurs języka angielskiego, pod hasłem „Angielski 123 w bibliotece”. Kurs angielski123.pl jest skonstruowany tak, aby jego użytkownik uczył się myśleć po angielsku. Składa się z czterech poziomów, podzielonych na 22 lekcje. Zawiera ponad tysiąc interaktywnych ćwiczeń, takich jak dialogi, gry czy fotolekcje. System weryfikuje poprawność ich wykonania i pozwala na bieżąco monitorować postępy w nauce. Osoba korzystająca z kursu ma także możliwość samodzielnego sprawdzania poprawności wypowiadanych słów – do obsługi wystarczy mikrofon i słuchawki.
Przejście całego kursu zajmuje rok – zakładając, że uczestnik będzie uczył się w bibliotece dwa razy w tygodniu. Taki rytm jest najbardziej efektywny i przynosi najlepsze rezultaty. W przypadku poprawnego wykonania ponad 80% poleceń dostępnych w ramach jednego poziomu, uczestnik otrzymuje certyfikat osiągnięcia danego poziomu biegłości według Rady Europy.

Wszyscy uczestnicy mogą liczyć na pomoc biblioteki w obsłudze komputera a także wsparcie w korzystaniu z samego kursu. Biblioteki otrzymały dostęp do kursu bezpłatnie, dzięki udziałowi w projekcie „Angielski 123 w bibliotece”. To wspólne przedsięwzięcie firmy Funmedia i Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, która prowadzi Program Rozwoju Bibliotek.

Wszelkie informacje i zapisy dostępne są w Powiatowej Bibliotece Publicznej pod nr 62-78-31-188 w Bibliotece Publicznej Gminy Sokolniki, ul. Parkowa 1, tel. 62-78-45-014 lub 697 064 254

Więcej o: , ,

Skip to content