80. urodziny Kubusia Puchatka w G.B.P. w Łubnicach

W czwartek, 19 października br. Gminna Biblioteka Publiczna w Łubnicach zorganizowała uroczystość “80 urodzin Kubusia Puchatka”.

Na imprezę, która odbyła się na sali OSP, zaproszeni zostali uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich wraz z wychowawcami szkół podstawowych z terenu Gminy Łubnice. Krótką historię powstania książki “Kubuś Puchatek” Alana Aleksandra Milne’go odczytała kierownik GBP Łubnice p. Dorota Wejner. Następnie uczniowie wszystkich w/w klas przedstawili program artystyczny przygotowany pod czujnym okiem swoich wychowawców, specjalnie na tę uroczystość.

Były wiersze, piosenki, życzenia, piękne stroje, balony i in. Kubuś Puchatek, wdzięczny za tak przygotowaną imprezę, poczęstował miłych gości tortami, cukierkami i herbatką oraz zaprosił do wspólnej zabawy. Jubileusz świętowali z Puchatkiem również dyrektorzy z Zespołów Szkół w Łubnicach, Wójcinie i Dzietrzkowicach. Spotkanie przebiegało w serdecznej i przyjaznej atmosferze oraz zabawie, na której bawiło się ponad 170 osób.

Więcej o: , , ,

Skip to content