XIII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom w Gminnej Bibliotece Publicznej w Czastarach

W dniach od 1 – 8 czerwca 2014r. odbywał się XIII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom Gminna Biblioteka Publiczna w Czastarach po raz kolejny przyłączyła się do akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom”.

We wtorek 3 czerwca 2014 bibliotekę odwiedziły dwie grupy przedszkolaków 5-latki i 6-latki wraz z wychowawczyniami , które wysłuchały bajek i wierszyków czytanych przez Kierownik GBP Danutę Kubacką.

W środę 4 czerwca 2014 roku Bibliotekę w Czastarach odwiedzili , zaproszeni uczniowie klasy trzeciej Szkoły Podstawowej w Czastarach wraz z wychowawczynią Panią Zofią Dudka. Do czytania zaproszona została Pani Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Czastarach , która razem z Kierownik GBP Danutą Kubacką prezentowali dzieciom fragmentów opowiadań i powieści dla starszych dzieci.

Na koniec każdego spotkania wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe nalepki oraz zakładki do książek dotyczące akcji „Cała Polska czyta dzieciom” oraz słodkości. Gminna biblioteka Publiczna w Czastarach serdecznie dziękuje czytającym za zaangażowanie w akcję, a uczniom oraz przedszkolakom za przyjęcie zaproszenia.

Więcej o: , , ,

Skip to content