Bezpłatna wycieczka z Wieruszowa do Łodzi

Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego zaprasza na bezpłatne wycieczki po regionie łódzkim. Na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego organizuje bezpłatne wycieczki autokarowe pod hasłem ‘Województwo Łódzkie Ogrodem Polski.’ Z każdego Powiatu startuje jedna wycieczka co daje łącznie 24 wycieczki z cyklu Województwo Łódzkie Ogrodem Polski. 27 sierpnia bezpłatna wycieczka będzie z Wieruszowa do Łodzi.

Wycieczki mają na celu ukazanie mieszkańcom Województwa piękna i wyjątkowości przyrody regionu łódzkiego. W czasie wyjazdów mieszkańcy regionu będą mieli możliwość poznać najpiękniejsze przyrodnicze walory Województwa i nie tylko. W programie udział w koncertach Filharmonii Łódzkiej “Kolory Polski”.

Gwarantujemy: ubezpieczenie NNW, atrakcyjny program wyjazdu, moc pozytywnych wrażeń ,garść ciekawych wiadomości o atrakcjach regionu łódzkiego. opiekę wykwalifikowanego przewodnika, Wszelkie informacje dotyczące regulaminu wycieczek, harmonogramu wyjazdów oraz szczegółowego programu są dostępne pod linkiem www.lodzkie.tech lub na stronie www.lodzkie.travelLiczba miejsc jest ograniczona. Są jeszcze wolne miejsca.

Harmonogram wycieczki12.00 – Wyjazd z Wieruszowa (Rynek, Starostwo Powiatowe)13.00-13.30 – zwiedzanie Zduńskiej Woli min. Park im. Stefana Złotnickiego13.40 – wyjazd do Łodzi15.00-16.30 – zwiedzanie Muzeum Miasta Łodzi16.00-17.00 – spacer po Manufakturze17.00-18.00 – czas wolny18.15 – przejazd do Filharmonii Łódzkiej19.00 – udział w koncercie Filharmonii Łódzkiej “Kolory Polski”21.00 – wyjazd z Łodzi 22.30 – przyjazd do Wieruszowa