Noc Bibliotek z Bareją

3 czerwca 2017r już po raz 3 Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wieruszowie wzięła udział w III edycji „Nocy Bibliotek”, ogólnopolskiej akcji, której celem jest zachęcanie w sposób niekonwencjonalny do czytania i odwiedzania bibliotek. Tym razem przenieśliśmy się w świat filmów naszego wybitnego reżysera Stanisława Barei, który stworzył niezapomniane komedie, pokazujące absurdy życia w PRL-u.

Na wszystkich, którzy odwiedzili bibliotekę czekała sesja zdjęciowa z „Misiem”, degustacja „ostatniej paróweczki” hrabiego Barry Kenta a dla miłośników filmów tego znakomitego reżysera „ Bareja wieczorową porą” – rozmowy kontrolowane czyli rozmowy o kultowych filmach tego znakomitego twórcy. Imprezie towarzyszyła wystawa książek „Absurdy PRL-u” oraz wystawa filmowych gadżetów. Dla dzieci była przygotowana projekcja filmu „Biuro detektywistyczne Lassego i Mai: Stella Nostra”. Wszystkim przybyłym dziękujemy za wspólną zabawę.

Więcej o: ,