Bibliotekarki wymiatały

30 maja 2015 o 15.00 na stadionie WKS „Prosna” w ramach XXI Dni Wieruszowa i Święta Powiatu miały miejsce zawody „Wymiataczy”. Zawodnicy biorą udział w ekstremalnych konkurencjach na torze nafaszerowanym wymyślnymi i zaskakującymi przeszkodami, min. skoki przez gigantyczną skakankę z trzymanym oburącz dużym, gumowym sześcianem. W tych oryginalnych zawodach sportowych wzięły udział 4 drużyny w skład których wchodzili nasi mieszkańcy. Wśród nich była ekipa „Bibliotekarek”, która dzielnie walczyła o każdy punkt, a przy tym świetnie się bawiła. W skład bibliotekarskiej drużyny weszły Katarzyna Idzikowska, Aneta Możdzanowska, Elżbieta Żłobińska i Edyta Garczarek. Zajęły co prawda czwarte miejsce ale najbardziej oklaskiwane i dopingowane przez wszystkich. Cała brać bibliotekarska może być dumna ze swoich przedstawicielek.

Więcej o: ,