Za nami 25 edycja OTCD.
To piękne święto promujące wspólne czytanie po raz kolejny połączyło mieszkańców naszego powiatu wokół książek, dzieci i wartości płynących z codziennego czytania. Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wieruszowie wraz ze wszystkimi bibliotekami , jak co roku, aktywnie włączyła się w akcję, przygotowując wiele spotkań i wydarzeń czytelniczych dla najmłodszych. W dniach 18–20 maj nasi wyjątkowi goście odwiedzili przedszkola, szkoły i żłobek na terenie gminy Wieruszów, aby wspólnie czytać dzieciom i promować miłość do książek. W akcję zaangażowali się przedstawiciele wielu instytucji, służb i środowisk – samorządowcy, policjanci, strażacy, pracownicy służby zdrowia, bibliotekarze, sportowcy, przedstawiciele PCPR, oraz wielu innych ludzi o wielkich sercach. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom i osobom zaangażowanym w tegoroczną akcję – za poświęcony czas, obecność, uśmiech i piękne chwile spędzone z dziećmi. Szczególne podziękowania kierujemy do wszystkich czytających gości:
